Obserwuj w Google News

Groźny wypadek na Mazowszu. Pięć osób w szpitalach, w tym 2-letnie dziecko

1 min. czytania
06.08.2023 21:55
Zareaguj Reakcja

Pięć osób, w tym 2-letnie dziecko, trafiło do szpitali po wypadku drogowym w powiecie pułtuskim na Mazowszu. W miejscowości Łubienica-Superunki na drodze krajowej nr 61 zderzyły się dwa samochody, którymi podróżowało siedem osób.

Pułtusk, wypadek pod miastem
fot. NewsLubuski/East News, zdj. ilustracyjne

Dramatyczny wypadek drogowy pod Pułtuskiem wydarzył się w niedzielę 6 sierpnia po południu. Portal Pultusk.news.pl podał, że na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał ciężko rannego mężczyznę, mającego ok. 50 lat.

Pułtusk. Groźny wypadek na drodze, pięć osób w szpitalach

"Na miejscu zdarzenia poinformowano, że pozostali poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Ciechanowie" – czytamy. Jednym z rannych podróżnych okazało się dwuletnie dziecko.

Redakcja poleca

Komenda Powiatowa PSP z Pułtuska przekazała, że do wypadku na krajowej „61” zadysponowano 5 zastępów strażackich, kolejnych pięć zespołów ratowniczych oraz wspomniany śmigłowiec LPR. Droga krajowa była zablokowana przez kilka godzin.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KP PSP w Pułtusku/Pultusk.news.com