Obserwuj w Google News

Tragedia w Boże Ciało. Nie żyje 4-letni chłopiec

1 min. czytania
09.06.2023 11:47
Zareaguj Reakcja

Rozpędzony samochód wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo w Gucinie pod Ostrołęką. Niestety, w wypadku śmierć poniósł 4-letni chłopiec. Jego ojciec w ogóle nie powinien był prowadzić auta.

Wypadek pod Ostrołęką
fot. Shutterstock.com (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragicznego wypadku, o którym poinformował lokalny portal moja-ostroleka.pl, doszło w Boże Ciało - w czwartek 8 czerwca - ok. godz. 20 w miejscowości Gucin niedaleko Ostrołęki (woj. mazowieckie).

Gucin. Tragedia w Boże Ciało. Nie żyje 4-latek

Według ustaleń kierowca audi na jednym z zakrętów przed przejazdem kolejowym stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał z drogi i z impetem uderzył w przydrożne drzewo.

Niestety, podróżujący wraz ze swoim ojcem 4-letni chłopiec nie przeżył wypadku. Tę informację, najpierw nieoficjalną, potwierdził w rozmowie z portalem kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Redakcja poleca

- Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Oprócz kierowcy, autem podróżował chłopiec w wieku około 4 lat. Niestety dziecko zginęło. Kierowca pojazdu z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu i innych substancji - powiedział.

Jak czytamy na moja-ostroleka.pl, trwa ustalanie, czy dziecko było zapięte w foteliku. Wiadomo natomiast, że 30-letni ojciec 4-latka miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/moja-ostroleka.pl