Obserwuj w Google News

Tragiczna śmierć 20-latki. Podróżowało z nią jeszcze troje nastolatków

1 min. czytania
09.06.2023 09:51
Zareaguj Reakcja

20-letnia kobieta zginęła w nocnym wypadku, do którego doszło w miejscowości Bytyń w powiecie szamotulskim (woj. wielkopolskie). Trzy pozostałe osoby jadące autem, w tym kierowca pojazdu, trafiły do szpitala w poważnym stanie.

Wypadek
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Jak przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach asp. Sandra Chuda, do wypadku doszło po północy w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Bytyń w powiecie szamotulskim (woj. wielkopolskie).

Bytyń. Tragiczny wypadek. Nie żyje 20-latka

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki audi 18-letni mieszkaniec gminy Szamotuły, po wyjściu z zakrętu, zjechał na lewe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył przodem auta w przydrożne drzewo - powiedziała funkcjonariuszka.

Redakcja poleca

W wyniku tego wypadku 20-letnia pasażerka auta poniosła śmierć na miejscu. - Pozostali pasażerowie - dwie 17-latki i 16-latka - a także 18-letni kierowca zostali w poważnym stanie zabrani do szpitala - dodała Chuda.

18-latek został przebadany na zawartość alkoholu, był trzeźwy. - Kierowcy pobrano także krew do badań pod kątem środków odurzających - zaznaczyła policjantka. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP