Obserwuj w Google News

Nie żyje ofiara pobicia w Jeleniej Górze. 40 minut walczyli o jego życie

1 min. czytania
28.05.2023 13:16
Zareaguj Reakcja

Śmiertelne pobicie w Jeleniej Górze w woj. dolnośląskim. Policja potwierdza, że około 50-letni mężczyzna zmarł w sobotę 27 maja wieczorem. Są zatrzymani w tej sprawie – ustaliła reporterka Radia ZET Grażyna Wiatr.

Policja kryminalna
fot. Shutterstock

Do tragicznego zdarzenia doszło na ulicy Książęcej w Jeleniej Górze. W sobotę przed godziną 19 służby dostały wezwanie do około 50-letniego mężczyzny, który był dotkliwie pobity. Na miejsce wysłano policję i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Śmiertelne pobicie w Jeleniej Górze

Mężczyzna nie dawał oznak życia. Reanimacje rozpoczęli funkcjonariusze policji, a potem przez 40 minut ratownicy medyczni próbowali walczyć o przywrócenie funkcji życiowych. Niestety, lekarz stwierdził zgon.

Na razie nie wiadomo, czy śmierć mężczyzny była bezpośrednim skutkiem pobicia. Wkrótce wyjaśni to sekcja zwłok. Według nieoficjalnych informacji chodziło o sąsiedzki konflikt. Prokuratura wszczęła śledztwo. Są już zatrzymani w tej sprawie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
Redakcja poleca

RadioZET.pl