Obserwuj w Google News

Tragedia w Karkonoszach. Kobieta spadła z punktu widokowego. Nie żyje

1 min. czytania
28.05.2023 12:19
Zareaguj Reakcja

Tragedia w Karkonoszach. Ciało 39-letniej kobiety znaleźli ratownicy Grupy Karkonoskiej GOPR w rejonie Śnieżnych Kotłów. Policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku.

GOPR
fot. ilustracyjne. GERARD/REPORTER

Jak dowiedziała się reporterka Radia ZET Grażyna Wiatr, ciało 39-latki znaleziono w sobotę 27 maja. Kobieta prawdopodobnie spadła z punktu widokowego w Karkonoszach.

Karkonosze. 39-latka spadła z punktu widokowego

Według nieoficjalnych informacji jej zaginięcie zgłosiła właścicielka pokoju, który wynajmowała. Wiadomo, że zmarła 39-latka to mieszkanka powiatu warszawskiego.

– Ciało kobiety zostało zabezpieczone do sekcji, która wykaże przyczynę zgonu – powiedziała Radiu ZET Beata Sosulska-Baran z komendy w Jeleniej Górze. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Śnieżne Kotły położone są w zachodniej części Karkonoszy między Wielkim Szyszakiem a Łabskim Szczytem. To doskonały punkt widokowy, z którego roztacza się panorama Karkonoszy, Gór Izerskich, Gór Kaczawskich, Rudaw Janowickich i Kotliny Jeleniogórskiej. Przy dobrej pogodzie widać Ślężę na Przedgórzu Sudeckim.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
Redakcja poleca

RadioZET.pl