,

Czołowe zderzenie auta z busem, nie żyje jedna osoba. Trzeci pojazd wpadł do rowu

31.03.2023 20:59

W miejscowości Klembów niedaleko Wołomina (woj. mazowieckie) doszło do czołowego zderzenia auta osobowego z busem. W wypadku zginął kierowca osobówki. Droga została całkowicie zablokowana.

Wypadek
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Do wypadku doszło w piątek wczesnym popołudniem w miejscowości Klembów niedaleko Wołomina (woj. mazowieckie), na ulicy Żymirskiego przed przejazdem kolejowym.

Wypadek pod Wołominem. Nie żyje jedna osoba

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie o 13:35. - poinformowała w rozmowie z Polską Agencją Prasową mł. asp. Monika Kaczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Na zakręcie zderzyły się czołowo dwa samochody: osobowy mitsubishi i bus iveco. - Kierowca mitsubishi poniósł śmierć na miejscu. W zdarzeniu wziął udział trzeci samochód, który próbował ominąć wypadek i wpadł do rowu. Kierowcy nic się nie stało - przekazała policjantka.

Na miejsce dotarli policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny oraz dokładne okoliczności wypadku. Droga została całkowicie zablokowana, strażacy kierowali auta na objazd.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się