Obserwuj w Google News

Koszmar na drodze krajowej. Nie żyje 3,5-letnie dziecko, dwie osoby w szpitalu

1 min. czytania
01.02.2023 20:17
Zareaguj Reakcja

Nie żyje 3,5-letnie dziecko, a dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło 1 lutego po południu na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Kolonia Boćki (woj. podlaskie). W rejonie wypadku droga była zablokowana.

Kolonia Boćki. 3,5-letnie dziecko nie żyje
fot. screen KW PSP w Białymstoku/Remiza.com.pl

W wypadku w pobliżu miejscowości Kolonia Boćki, do którego doszło w środę, zginęło dziecko mające ok. 3,5 roku, a dwie osoby trafiły do szpitala - wynika z informacji podanych przez straż pożarną i policję. - Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia - poinformowała Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Kolonia Boćki. Wypadek trzech aut, zginęło 3,5-letnie dziecko

Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierująca samochodem marki lexus z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie jej auto zderzyło się z citroenem, a potem jeszcze z chryslerem. Jeden z tych samochodów był dostawczy, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by uwolnić zakleszczonego w środku kierowcę.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana. Drogowcy szacowali, że utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin. Policjanci kierowali auta ciężarowe w Bielsku Podlaskim na drogę krajową nr 66 w kierunku miejscowości Kleszczele, a potem na wojewódzką nr 693 do Siemiatycz. Natomiast w Siemiatyczach policjanci kierowali ciężarówki na drogę wojewódzką nr 690 w kierunku Ciechanowca, a następnie na krajową nr 63 do Zambrowa.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Onet.pl/PAP