Obserwuj w Google News

Koszmarny wypadek na S8. 27-latek zginął na miejscu

1 min. czytania
05.06.2023 08:28
Zareaguj Reakcja

Tragedia na drodze ekspresowej S8 pod Łaskiem (woj. łódzkie). W wypadku z udziałem dwóch ciężarówek zginął 27-latek.

wypadek
fot. KP PSP w Łasku

Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 7 na drodze S8 w Nieceni (woj. łódzkie), między węzłami Łask i Zduńska Wola Wschód. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki MAN, jadąc w kierunku Wrocławia, zatrzymał pojazd na pasie awaryjnym z powodu awarii - przekazał Mateusz Piliński z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Wypadek na S8. Nie żyje 27-latek

- W tym samym momencie na tył naczepy najechał pojazd ciężarowy marki Volvo. W wyniku zderzenia 27-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu - dodał policjant.

Redakcja poleca

Kierowca został zakleszczony w pojeździe. Strażacy musieli użyć sprzętu specjalistycznego. Jak podał serwis tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl, na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo udzielonej pomocy nie udało się uratować życia 27-latka.

Kierowca mana był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury. Po wypadku droga w kierunku Wrocławia na odcinku między węzłami Łask i Zduńska Wola Wschód była zablokowana. Ruch kierowano objazdami.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl