Obserwuj w Google News

Tragedia na drodze. W aucie były dwie kobiety i dziecko

1 min. czytania
31.05.2023 17:35
Zareaguj Reakcja

Tragiczny wypadek w Kozerkach niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Doszło tam do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Nie żyje jedna osoba, a dwie pozostałe, kobieta i dziecko, trafiły do szpitala.

Wypadek
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Do tragicznego wypadku, o którym poinformował lokalny portal grodzisknews.pl, doszło w środę przed godz. 14 w miejscowości Kozerki pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Jaktorowem (woj. mazowieckie). Zderzyły się tam ciężarówka z autem osobowym.

Kozerki. Śmiertelny wypadek. Nie żyje jedna osoba, dziecko w szpitalu

- W wyniku zderzenia na miejscu zginęła kobieta z pojazdu osobowego, a dwie inne osoby z nią podróżujące zostały zabrane do szpitala. Jedną z nich jest dziecko - przekazała portalowi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. Stołeczna "Gazeta Wyborcza" poinformowała, że wraz z dzieckiem podróżowały dwie kobiety.

Redakcja poleca

Przyczyny oraz dokładne okoliczności zdarzenia na razie nie są znane. Będzie to ustalać policja we współpracy z prokuraturą. Rzecznika poinformowała również o zablokowaniu trasy, na której miał miejsce wypadek, oraz objazdach.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/grodzisknews.pl/warszawa.wyborcza.pl