,

Małżeństwo zginęło w koszmarnym wypadku. "Zmarli na miejscu"

26.05.2023 12:42

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w piątek rano na drodze powiatowej w miejscowości Krzczonów w woj. lubelskim. Ciała ofiar zostaną poddane sekcji - informuje policja.

Wypadek w Krzczonowie
fot. KMP w Lublinie

Wypadek zdarzył się w piątek około godz. 8 na skrzyżowaniu w miejscowości Krzczonów niedaleko Lublina. Skuter zderzył się tam z samochodem osobowym marki Hyundai.

- Kierujący motorowerem 84-latek oraz 81-letnia pasażerka zmarli na miejscu - mówi nadkom. Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie. Jak donosi portal Eska.pl, ofiary śmiertelne to małżeństwo.

Wypadek w Krzczonowie. Nie żyją dwie osoby

Ustalono wstępnie, że kierujący jednośladem wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia - dodaje policjant - było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Wypadek w Krzczonowie
fot. KMP Lublin/Wypadek w Krzczonowie

 
- Kierowca hyundaia był trzeźwy. Ciała ofiar wypadku zabezpieczono na sekcję zwłok - informuje kpt. Gołębiowski. - Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn zdarzenia - słyszymy. Policjant dodaje, że na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora i biegły.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Piotr Nowak/Eska.pl

Logo radiozet Dzieje się