Obserwuj w Google News

"Pojazd spłonął doszczętnie". Jedna osoba zginęła w tragicznym wypadku

1 min. czytania
05.06.2023 14:56
Zareaguj Reakcja

Motocykl zderzył się z samochodem osobowym w Krzyżanowicach na Dolnym Śląsku. W wypadku zginęła jedna osoba, a druga trafiła do szpitala. Sprawą zajmuje się już prokuratura.

Wypadek
fot. KPP trzebnica

Do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 9.30 na jednym ze skrzyżowań w Krzyżanowicach w powiecie trzebnickim (woj. dolnośląskie). Jak poinformowała "Gazeta Wrocławska", mężczyzna i kobieta, którzy jechali motocyklem, zignorowali właściwy znak i nie ustąpili pierwszeństwa nadjeżdżającemu z drugiem strony pojazdowi osobowemu.

Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku. Nie żyje jedna osoba

Oboje wpadli pod samochód. "Ich pojazd spłonął doszczętnie po zderzeniu z samochodem osobowym" - napisała gazeta, dodając, że z kolei auto po zjechaniu z jezdni jednoślad trafił na pobocze i uderzył w pień drzewa.

Redakcja poleca

Niestety, życia 73-letniego mężczyzny, który podróżował motocyklem, nie udało się uratować. Jadąca z nim 69-letnia kobieta trafiła do szpitala, z kolei kobieta kierująca autem osobowym nie doznała obrażeń.

Na miejsce, oprócz służb ratunkowych, dotarła także policja, która pod nadzorem prokuratury będzie teraz ustalać dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Gazeta Wrocławska