Obserwuj w Google News

Tragedia na przejściu dla pieszych. Nie żyje kobieta potrącona przez autobus

1 min. czytania
07.06.2023 13:40
Zareaguj Reakcja

Nie żyje 72-letnia kobieta, którą potrącił autobus komunikacji miejskiej przy wejściu na przejście dla pieszych w Łodzi. Mimo prowadzonej reanimacji życia seniorki nie udało się uratować.

Łódź, wypadek
fot. AGENCJA SE/East News, zdj. ilustracyjne

Tragiczny wypadek wydarzył się o poranku przy skrzyżowaniu ulic Kurczaki i Sternfelda. Jak relacjonowała policja w TVN24, autobus miejski w dyspozycji lokalnego MPK potrącił starszą kobietę w trakcie skręcania w prawo.

Łódź. Autobus potrącił kobietę. Zmarła na miejscu wypadku

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 52-letnia kierująca autobusem linii 75 A poruszała się ulicą Kurczaki od ulicy Rzgowskiej i na skrzyżowaniu z ulicą Sternfelda podczas wykonywania manewru skrętu w prawo potrąciła wchodzącą na wyznaczone przejście dla pieszych 72-letnią kobietę – powiedziała TVN24 Jadwiga Czyż z policji w Łodzi.

Redakcja poleca

I dodała, że pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji kobieta zmarła "w wyniku urazu wielonarządowego, o czym wstępnie powiedzieli na miejscu ratownicy medyczni". Autobus miejski prowadziła 52-letnia kobieta. Okazało się, że była trzeźwa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVN24/Dzienniklodzki.pl