Rolnik zginął pod kołami ciągnika. Pojazd przygniótł go na wzniesieniu
Tragiczny wypadek w Lubince w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). W poniedziałek podczas prac polowych rolnik stracił panowanie nad pojazdem. "Ratując się przed wywróceniem traktora, zeskoczył z niego, niestety tak niefortunnie, że pojazd go przygniótł" - poinformowała lokalna policja.

W poniedziałek po południu dyspozytor numeru alarmowego został powiadomiony o wypadku podczas prac polowych w Lubince. "Na miejsce skierowano zespoły ratownictwa medycznego, strażaków oraz policjantów. Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce, nie byli w stanie uratować mężczyzny, który zmarł w wyniku poniesionych obrażeń wewnętrznych" - poinformowała policja w Tarnowie.
Tarnów. Ciągnik przygniótł śmiertelnie rolnika
Policjanci podczas rozmowy z osobami mającymi informację w sprawie ustalili, że 78-latek podczas zjeżdżania ze wzniesienia, ciągnąc za traktorem przyczepę z sianem, stracił kontrolę na kierowanym zespołem pojazdów. "Ciągnik rolniczy przewrócił się i przygniótł zeskakującego z niego kierowcę" - dodano w komunikacie.
W związku ze śmiertelnym wypadkiem skierowani na miejsce zostali policjanci z zespołu dochodzeniowo-śledczego, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora rejonowego. Postępowanie w związku ze śmiercią mężczyzny przeprowadzą policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód.
NAPISZ DO NAS
RadioZET.pl/PAP
Tu się dzieje

Gorący dzień w Sejmie. Wszystko, co trzeba wiedzieć przed obradami 11 grudnia

Ostra wymiana zdań w TVP, Kłeczek nie wytrzymał. "Łapy precz!"

Naprawa państwa po PiS? Matczak: nie da się tego zrobić uderzeniem młotka

Ostatnia taka miesięcznica smoleńska. Były kwiaty, policja i manifestacja

Hołownia: Umowy podpisane przez tymczasowy rząd PiS mogą być unieważnione

Paweł Kukiz poprze Tuska na premiera? Wskazał warunek. "Zastanowię się"

Salwa śmiechu po słowach Jacka Ozdoby. Mówił o zacieraniu śladów

Zakażeń COVID-19 więcej niż w statystykach? "Część lekarzy i pacjentów się nie testuje"

Polacy ocenili plany Donalda Tuska. "To jest enigma"

Tak Duda szykuje się na gorący polityczny tydzień. "Obstawa i goprowcy w pogotowiu"

Nauczycielka przedszkola nie żyje. "Jesteśmy zszokowani"

Wychłodzona kobieta na trawniku. Miała obrażenia na twarzy

Na plaży znaleziono zwłoki kobiety. Akcja służb w Gdyni

Decyzje PiS po 15 października. Kosiniak-Kamysz mówi, co zrobi nowy rząd
NASZE POZOSTAŁE SERWISY:
Copyright 2009-2023, Eurozet Sp. z o.o.