Obserwuj w Google News

Fatalny wypadek w zakładzie pracy. Betonowa płyta runęła na mężczyznę

PAP
1 min. czytania
14.03.2023 12:44
Zareaguj Reakcja

Pracownik lubelskiej firmy został we wtorek rano przygnieciony przez betonową płytę i zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku – poinformowała mł. asp. Małgorzata Skowrońska z zespołu prasowego KWP w Lublinie.

Lublin. Wypadek w pracy, śmierć 42-latka
fot. Beata Zawrzel/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Śmiertelny i nieszczęśliwy wypadek wydarzył się we wtorek 14 marca około godz. 8 na terenie jednej z firm w dzielnicy Hajdów-Zadębie we wschodniej części Lublina.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej 36-letni operator koparki podczas prac zaczepił o betonową płytę, która bezpośrednio spadła na 42-letniego pracownika – przekazała Małgorzata Skowrońska z lubelskiej policji.

Lublin. Wypadek w pracy. Betonowa płyta spadła na mężczyznę 

Policjantka dodała, że wskutek poniesionych obrażeń 42-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego zmarł na miejscu. Operator koparki był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności śmierci mężczyzny.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Piotr Nowak