,

Dramatyczny wypadek. Mężczyzny nie udało się uratować

26.05.2023 13:20

Dramatyczny wypadek we wsi Muchowiec niedaleko Strzelina (woj. dolnośląskie). Śmieciarka potrąciła tam 72-letniego mężczyznę. Niestety, życia poszkodowanego nie udało się już uratować.

Wypadek
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Do tragicznego wypadku - o którym poinformowała "Gazeta Wrocławska" - doszło w czwartek po południu na terenie wsi Muchowiec niedaleko Strzelina (woj. dolnośląskie). Policja otrzymała zgłoszenie po godz. 17.

Muchowiec. Śmieciarka potrąciła 72-latka. Mężczyzna nie żyje

- Nasz patrol na miejscu wstępnie ustalił, że w wypadu brało udział auto dostawcze typu śmieciarka, które potrąciło 72-letniego mieszkańca powiatu. Niestety, mężczyzna zmarł - przekazał w rozmowie z gazetą asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.

Na miejscu pojawili się również prokurator i biegły, którzy razem z policją będą ustalać przyczyny oraz dokładne okoliczności tego zdarzenia. Przebadano także kierowcę śmieciarki - okazało się, że w momencie wypadku był trzeźwy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Gazeta Wrocławska

Logo radiozet Dzieje się