Obserwuj w Google News

Tragiczne zderzenie auta z busem. Dziecko w stanie ciężkim zabrane przez LPR

1 min. czytania
03.06.2023 16:44
Zareaguj Reakcja

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej 368 pod Oleśnicą (woj. dolnośląskie). Dwie osoby nie przeżyły czołowego zderzenia samochodu osobowego z busem. Wśród rannych są dzieci.

Wypadek w okolicach Oleśnicy
fot. Bartlomiej Magierowski/East News (ilustracyjne), nolesnica.pl/Facebook (screenshot)

Jak poinformowały lokalne media, do wypadku doszło około godziny 13:30 w sobotę na drodze wojewódzkiej 368, na łączniku prowadzącym do Oleśnicy, Smardzowa i Dąbrowy. "Czołowo zderzyły się pojazd osobowy marki Volkswagen i bus marki Mercedes" - napisał serwis i.pl. 

Ratownikom nie udało się uratować dwóch dorosłych, którzy podróżowali autem osobowym. Z pojazdu wyciągnięto także dwójkę dzieci. Jedno z nich w wieku 8-lat w stanie ciężkim przewieziono śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Redakcja poleca

Oleśnica. Tragiczny wypadek na DW 368. Nie żyją dwie osoby

"Na skutek wypadku również kierowca busa doznał poważnych obrażeń. Ma złamane obie nogi i pękniętą miednicę" - poinformował serwis nolesnica.pl. Według tego samego źródła "to kierowca Volkswagena zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia". 

Mężczyzna mógł zasłabnąć podczas jazdy. Okoliczności tragedii zbada policja i prokuratura.

Oglądaj

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/i.pl/nolesnica.pl