Obserwuj w Google News

Tragiczny wypadek nad ranem. Zginęła kobieta, kierowca busa jest ranny

1 min. czytania
31.05.2023 08:08
Zareaguj Reakcja

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Stare Miasto. Doszło tam do zderzenia osobówki z busem. Kobieta, która kierowała autem, zginęła. Kierowca busa jest poszkodowany.

wypadek w Starym Mieście
fot. Straż Pożarna w Koninie

Do wypadku doszło w środę ok. godz. 6.30 na 252. kilometrze drogi krajowej nr 25. Jak poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA, w miejscowości Stare Miasto doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem.

Według wstępnych informacji służb, w wypadku zginęła jedna osoba, kolejna została ranna. Obecnie droga krajowa nr dk 25, na odcinku między węzłami Modła – Konin jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Z ustaleń portalu przegladkoninski.pl wynika, że lekarz stwierdził zgon kobiety kierującej samochodem osobowym. Kierujący busem jest poszkodowany. Na miejscu są strażacy z JRG nr 1 i 2 oraz druhowie z OSP Stare Miasto.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Anna Jowsa (PAP)/ Przegląd Koniński