Obserwuj w Google News

Wypadek na obwodnicy Słupska. Nie żyją 3 osoby, w tym dziecko

1 min. czytania
30.05.2023 10:46
Zareaguj Reakcja

Kierowca i dwoje pasażerów, w tym dziecko, zginęli we wtorek w wypadku na obwodnicy Słupska. - W wyniku zderzenia toyoty, którą jechali, z samochodem ciężarowym – poinformował we wtorek oficer prasowy KMP w Słupsku mł. asp. Jakub Bagiński. Droga była zablokowana.

Wypadek na obwodnicy Słupska
fot. screen: KW PSP Gdańsk /Twitter

Koszmarny wypadek na obwodnicy Słupska wydarzył się we wtorek po godzinie 8 rano na wysokości miejscowości Płaszewko. Ze wstępnych ustaleń policji, jak podał mł. asp. Bagiński, wynika, że toyota zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym.

Wypadek na obwodnicy Słupska. Nie żyją 3 osoby, w tym dziecko

- W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby podróżujące toyotą - kierowca i dwoje pasażerów, w tym dziecko – poinformował mł. asp. Bagiński. Na zdjęciach udostępnionych przez Komendę Wojewódzką PSP w Gdańsku widać, że przód osobówki został całkowicie zmiażdżony po uderzeniu w ciężarówkę. 

Na miejscu policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności zdarzenia. Droga była zablokowana w obu kierunkach. Kierowców kierowano na Słupsk.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Inga Domurat/KW PSP w Gdańsku Twitter