Samochód wypadł z drogi i się zapalił. W płomieniach zginęła 18-latka

30.01.2023 13:15

Śmiertelny wypadek na lokalnej drodze nieopodal miejscowości Paździorno w województwie dolnośląskim. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo i się zapalił. Zginęła 18-letnia pasażerka, a 28-letni kierowca trafił do szpitala.

Wypadek, Paździorno
fot. OSP Stróża

Jak informuje OSP Stróża, do wypadku drogowego pomiędzy Paździornem a Wawrzeńczycami w gminie Kostomłoty doszło 29 stycznia po południu. Na zdjęciach opublikowanych przez strażaków widać roztrzaskany i spalony wrak samochodu.

Wypadek pod Paździornem. Zginęła 18-latka

Samochodem marki Suzuki Grand Vitara podróżowały dwie osoby: 28-letni kierowca i 18-letnia pasażerka. Młody mężczyzna z nieustalonych na razie przyczyn nagle zjechał z drogi i uderzył kierowanym przez siebie pojazdem w przydrożne drzewo. Auto stanęło w płomieniach.

Pomimo długotrwałej reanimacji nie udało się uratować życia nastolatki. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował rannego 28-latka do szpitala.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku. Ciało 18-latki przekazano do Zakładu Medycyny Sądowej. Na miejscu pracowało 5 zastępów straży pożarnej, 2 karetki pogotowia, 3 radiowozy policyjne, lądował też śmigłowiec LPR.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/OSP Stróża