Wyrwali puszkę WOŚP i uciekli. Policja szuka złodziei

29.01.2023 21:31

Policja w Gdańsku szuka złodziei, którzy z jednego ze sklepów w Trójmieście zabrali puszkę WOŚP. Śledczy opublikowali zdjęcia osób, które mogły zabrać skarbonkę na Wielką Orkiestrę.

Złodziej
fot. Policja

Do zuchwałej kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Droszyńskiego na gdańskim Przymorzu. Dwóch sprawców odkleiło puszkę WOŚP i zabrało ją ze sobą. Śledczy opublikowali wizerunki sprawców przestępstwa.

– Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn, proszony jest o kontakt z policją pod alarmowy numer 112 – apeluje młodszy aspirant Marek Kobiałko z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, cytowany przez Radio Gdańsk.

Gdańsk. Złodzieje ukradli puszkę WOŚP

Wszyscy, którzy rozpoznają poszukiwanych mężczyzn, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 477411222, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp5@gd.policja.gov.pl.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) gra w całej Polsce i w wielu sztabach na całym świecie. Na środki do zakupu sprzętu dla ratowania pacjentów z sepsą zbiera ponad 120 tys. wolontariuszy.

loader

RadioZET.pl/Radio Gdańsk