Obserwuj w Google News

Awantura na imprezie, w ruch poszły noże. W mieszkaniu było 2-miesięczne niemowlę

2 min. czytania
29.03.2023 13:37
Zareaguj Reakcja

Para z Pisza (woj. warmińsko-mazurskie) - 25-letnia kobieta i jej 35-letni partner - odpowiedzą przed sądem za narażenie na niebezpieczeństwo swojego 2-miesięcznego syna. W ich domu, w czasie libacji alkoholowej, wybuchła awantura, której uczestnicy grozili sobie nożami.

2-miesięczne niemowlę
fot. KPP Pisz

Komenda Powiatowa Policji w Piszu (woj. warmińsko-mazurskie) poinformowała w środę, że mieszkający w tym mieście rodzice 2-miesięcznego chłopca odpowiedzą przed sądem za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo.

Do opisanego przez piską KPP zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 marca. W mieszkaniu 25-letniej kobiety i jej 35-letniego partnera odbywała się suto zakrapiana impreza. Oboje byli kompletnie pijani.

Pisz. Awantura przy użyciu noży. W mieszkaniu było 2-miesięczne dziecko

"Kobieta ledwo trzymała się na nogach, miała bełkotliwą mowę i logiczny kontakt z nią był utrudniony. W pokoju obok spał ich 2-miesięczny synek" - czytamy w komunikacie policji.

Chwilę przed interwencją policji z mieszkania pary wyszli znajomi, którzy również byli pod wpływem alkoholu. Między mężczyznami doszło do kłótni, szarpaniny, a nawet grożenia sobie nożami.

Redakcja poleca

"Matka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a ojciec blisko 2 promile. W tej sytuacji chłopczyk przekazany został pod opiekę babci, a rodzice zostali zatrzymani do wyjaśnienia całej sprawy" - podała policja, informując, że zatrzymany został również znajomy pary.

O sytuacji dziecka został poinformowany także sąd rodzinny. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo rodzicom niemowlaka grozi teraz do pięciu lat pozbawienia wolności.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/KPP Pisz