Obserwuj w Google News

Weszli do domu, w którym mieszkała matka z córką. Makabryczne odkrycie

1 min. czytania
28.02.2023 07:48
Zareaguj Reakcja

Ciała matki i córki znaleziono w domu w Przytoku pod Zieloną Górą. Informację potwierdziła zielonogórska policja. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

policja
fot. NewsLubuski/East News (zdj. ilustracyjne)

Tragiczne doniesienia przekazali portalowi poscigi.pl mieszkańcy miejscowości. Policja z Zielonej Góry je potwierdziła. Do tragedii doszło 30 stycznia, jednak dopiero teraz dowiedziały się o niej media.

Redakcja poleca

Ciało matki i córki znalezione w Przytoku

Służby ratunkowe zawiadomiły pracownice ośrodka pomocy społecznej. Zaniepokoiło je milczenie ze strony lokatorek jednego z domów w Przytoku (woj. lubuskie). Mieszkały tam 60-latka oraz jej 32-letnia córka. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna.

– Na prośbę policji otworzyliśmy drzwi do domu w Przytoku – przekazał st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej. Tam oczom służb ukazał się przerażający widok. "Matka leżała martwa w pokoju w łóżku. Jej martwa córka siedziała w fotelu" - poinformował serwis poscigi.pl.

– Wstępna przyczyna śmierci obu kobiet to zatrucie tlenkiem węgla – powiedziała rzeczniczka policji w Zielonej Górze podinsp. Małgorzata Stanisławska. Jak dodała, prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Pomoże ona odpowiedzieć na pytanie o przyczynę zgonu.

Zobacz także: Czad: usypia i zabija po cichu. Jakie są objawy zatrucia tlenkiem węgla?

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/poscigi.pl