Obserwuj w Google News

Tragiczna kraksa 19-latki. Młoda kobieta zginęła na miejscu

1 min. czytania
15.03.2023 19:18
Zareaguj Reakcja

Zaledwie 19-letnia kobieta zginęła w środę pod Bydgoszczą, gdy prowadzony przez nią opel zderzył się czołowo z ciężarówką. Policja przekazała, że kobieta z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na lewy pas, wprost pod koła pojazdu ciężarowego.

Reptowo. Śmierć 19-latki
fot. screen KMP w Bydgoszczy

Do tragicznego wypadku doszło w środę 15 marca na drodze wojewódzkiej nr 551 w Reptowie (powiat bydgoski). W czołowym zderzeniu pojazdów zginęła młoda kobieta w oplu, a 28-letni pasażer osobówki trafił ranny do szpitala.

Reptowo. Tragiczny wypadek 19-latki. Zginęła na miejscu

"Około godz. 9:35 dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 551 w miejscowości Reptowo. […] Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 19-letnia kobieta kierująca oplem astrą, z nieznanych przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i tam zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym" – relacjonowała Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy.

reptow1
fot. KMP w Bydgoszczy

Kierowca samochodu ciężarowego nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Do fatalnej kraksy pojazdów doszło na prostym odcinku drogi wojewódzkiej. Przód i bok opla zostały całkowicie zniszczone. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności tego tragicznego wypadku.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KMP w Bydgoszczy