Tragedia o poranku. 21-latki nie udało się uratować

05.02.2023 12:37

Tragedia pod Jarocinem. Nie żyje 21-latka, której samochód wypadł z drogi i dachował. Mimo reanimacji nie udało się jej uratować.

wypadek
fot. KPP w Jarocinie

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 6 na drodze powiatowej Żerków-Jarocin w pobliżu miejscowości Wilkowyja. - 21-letnia mieszkanka gminy Żerków zginęła rano w wypadku samochodowym – poinformowała oficer prasowa jarocińskiej policji asp. sztab. Agnieszka Zaworska.

Jarocin. Samochód uderzył w drzewo i dachował. Nie żyje 21-latka

"Kobieta, kierując samochodem marki Toyota Aygo, jadąc w kierunku Jarocina, (przed miejscowością Wilkowyja) straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w przydrożne drzewo, a następnie wjechała do rowu, gdzie samochód dachował" - przekazała Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie.

21-latka była mieszkanką gminy Żerków. Pomimo reanimacji nie udało się jej uratować. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

W woj. wielkopolskim, podobnie jak w większości regionów Polski, panują trudne warunki na jezdniach. - Z uwagi na trudne warunki drogowe, śliską nawierzchnię przypominamy o konieczności dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze – zaapelowała policjantka.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/KPP w Jarocinie