Obserwuj w Google News

Brutalny atak młotkiem, jedna osoba w ciężkim stanie. Znaleziono ciało sprawcy

1 min. czytania
24.01.2023 10:54
Zareaguj Reakcja

Brutalny atak pod Lublinem. Mężczyzna zaatakował młotkiem swoja byłą żonę oraz jej obecnego partnera. Następnie popełnił samobójstwo - jego ciało znaleziono nad ranem w okolicach Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie.

Brutalny atak pod Lublinem
fot. Beata Zawrzel/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Do brutalnego ataku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na terenie gminy Strzyżewice niedaleko Lublina. Jak dowiedział się reporter Radia ZET Piotr Olejarz, w nocy napastnik dostał się do domu swojej byłej żony.

Tam młotkiem zaatakował ją i jej obecnego partnera. Kobieta przeżyła, a poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan określany jest jako ciężki.

Redakcja poleca

Z kolei sprawca uciekł. Policjanci ustalili markę samochodu, którym odjechał z miejsca zdarzenia. Pojazd znaleziono nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

- Po przeszukaniu lasu, kilkaset metrów od auta znaleźliśmy ciało tego 54-letniego mężczyzny. Wykluczono udział osób trzecich. Wszystko wskazuje na samobójstwo - podkreślił w rozmowie z Polskiej Agencji Prasowej nadkom. Fijołek.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Piotr Olejarz/PAP