Obserwuj w Google News

Auto kompletnie zmiażdżone. Kobieta i mężczyzna nie mieli szans

1 min. czytania
07.06.2023 07:44
Zareaguj Reakcja

Dwie osoby zginęły w wyniku wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 25 na odcinku Rzeczenica – Biały Bór w woj. pomorskim. Doszło tam do czołowego zderzenia busa z pojazdem ciężarowym. Droga jest zablokowana - podała GDDKiA.

wypadek w Rzeczenicy
fot. KP PSP w Człuchowie

Do tragedii doszło ok. godz. 3.30 w nocy z wtorku na środę w pobliżu miejscowości Rzeczenica w powiecie człuchowskim. Opel vivaro ciągnący za sobą przyczepę-lawetę zderzył się z ciężarową scanią.

Wypadek na DK 25 w Rzeczenicy. Dwie osoby nie żyją

Na miejscu zginęły dwie osoby z busa. Jak podaje weekendfm.pl, ofiary to 37-letni kierowca i 41-letnia pasażerka auta. Pochodzą z Wielkopolski.

Redakcja poleca

Jak poinformował w rozmowie z portalem rzecznik Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Człuchowie Piotr Frankenstein, kierowca samochodu ciężarowego nie był poszkodowany. - Działania polegały na wykonaniu dostępu do dwóch osób zakleszczonych w samochodzie dostawczym. ZRM (Zespół Ratownictwa Medycznego - red.) stwierdził zgon kierowcy i pasażerki w wyniku odniesionych obrażeń - dodał. Na zdjęciach udostępnionych przez straż pożarną w Człuchowie widać, że pojazd został kompletnie zmiażdżony.

Utrudnienie potrwa około 6 godzin - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w komunikacie z godz. 5. Wcześniej GDDKiA informowała o jednej osobie rannej w wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/weekendfm.pl