,

Tragedia w gospodarstwie. Mężczyzna stratowany przez stado byków

20.01.2023 23:22

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek w jednym z gospodarstw w miejscowości Trzebuchów (woj. wielkopolskie). 61-letni mężczyzna w trakcie pracy przy zwierzętach został stratowany przez byki.

Wypadek
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

O zdarzeniu poinformowały w piątek lokalne media. Jak podał portal przegladkoninski.pl, do wypadku doszło w piątek rano w miejscowości Trzebuchów w gminie Osiek Mały niedaleko Koła (woj. wielkopolskie).

Trzebuchów. Nie żyje rolnik stratowany przez byki

Szczegóły tego tragicznego zajścia przekazał w rozmowie z lokalnymi dziennikarzami oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole st. asp. Daniel Boła.

- Po godz. 9 zostaliśmy poinformowani, że w gospodarstwie rolnym w Trzebuchowie 61-letni mężczyzna, podczas wykonywania prac przy bykach, został przez nie stratowany - mówił.

- Zwierzęta się wyrwały i go zaatakowały. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować - podkreślił przepytywany przez portal. Dodał, że przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Wykluczono również udział w zdarzeniu osób trzecich.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się