Obserwuj w Google News

Mieszkańcy bloku żyli jak w horrorze. "Atakował młotkiem, groził śmiercią"

1 min. czytania
20.01.2023 12:45
Zareaguj Reakcja

Jeden z sąsiadów zgotował mieszkańcom bloku we Wrześni istny horror. Mężczyzna przez długi czas atakował ich młotkiem, butelkami, groził śmiercią. Niektórzy zdecydowali się nawet na zamontowanie kamer, aby udokumentować przerażające sceny.

września
fot. YouTube: Łukasz Różański

Dramat mieszkańców jednego z bloków we Wrześni (woj. wielkopolskie) trwał kilka lat. Napastnik, który nie dawał spokoju ludziom, długo pozostawał bezkarny i nieuchwytny. Jego "wyczyny" udało się zarejestrować dzięki kamerze zamontowanej w drzwiach.

Szokującą historię opisał portal wrzesnia.info.pl. Mężczyzna z maską na twarzy wielokrotnie groził swoim sąsiadom śmiercią, przebijał im opony w samochodach, rzucał w nich różnymi przedmiotami, a na drzwiach mieszkań pisał, że ich zabije.

Redakcja poleca

Września. Daniel P. atakował sąsiadów, groził im śmiercią. Wideo

- Mężczyzna atakował nas nożem, wypisywał na drzwiach groźby śmierci, rzucał butelkami czy cegłami w okna, niszczył samochody - relacjonują mieszkańcy bloku przy ul. Kościuszki.

Oglądaj

Na nagraniach wideo opublikowanych w mediach społecznościowych widzimy mężczyznę z maską na twarzy, który atakuje drzwi jednego z mieszkań. Napastnik ma w ręku długą pałkę. Na innym nagraniu uderza w drzwi młotkiem.

Lokalny portal podaje, że napastnik to Daniel P. Mężczyzna był już wcześniej karany. Teraz jednak odwieszono mu wyrok i spędzi rok w zakładzie karnym.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ wrzesnia.info.pl