Obserwuj w Google News

Wychłodzona kobieta na trawniku. Miała obrażenia na twarzy

1 min. czytania
09.12.2023 14:42
Zareaguj Reakcja

Nad Jeziorem Durowskim w Wągrowcu znaleziono wychłodzoną 39-letnią kobietę z obrażeniami twarzy, powstałymi najpewniej w wyniku pobicia. W sprawie zatrzymano 38-letniego mężczyznę, który był pijany.

Policja
fot. Shutterstock

Policja w Wągrowcu w województwie wielkopolskim została powiadomiona przez pracownika ochrony klubu znajdującego się nad Jeziorem Durowskim o odnalezionej kobiecie na trawniku. Z przekazanego zgłoszenia wynikało, że osoba ta ma obrażenia twarzy i jest wychłodzona.

Wągrowiec. Pobita i wychłodzona kobieta nad Jeziorem Durowskim

39-latka została przewieziona do szpitala w Pile. – Policjanci ustalili, że obrażenia kobiety powstały najpewniej w wyniku uderzeń, stąd dalsze działania funkcjonariuszy polegały na ustaleniu i zatrzymaniu potencjalnego sprawcy – przekazał asp. Dominik Zieliński.

Redakcja poleca

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Wągrowca, który - jak ustalono - jest bliską osobą pokrzywdzonej. Asp. Zieliński powiedział, że mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Miał około 2 promili alkoholu w organizmie. 38-latek został doprowadzony do wągrowieckiej jednostki policji.

– Przeprowadzone przez policjantów dotychczas czynności uprawdopodobniają, że zatrzymany może być sprawcą uszkodzeń ciała pokrzywdzonej. Wszystkie okoliczności zajścia są wyjaśniane – podkreślił Zieliński.

Źródło: Radio ZET/PAP

Nie przegap