Obserwuj w Google News

Makabra na terenie szkoły. Media: Znaleźli zwłoki młodej kobiety

1 min. czytania
24.01.2023 15:52
Zareaguj Reakcja

We wtorek na terenie szkoły podstawowej przy ul. Limanowskiego w Warszawie świadkowie zauważyli zwłoki młodej kobiety. Jak podał "Super Express", jej ciało leżało na placu do ćwiczeń przy boisku szkolnym. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator.

Warszawa. Zwłoki kobiety przy szkole
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Zwłoki młodej kobiety leżały na terenie szkoły przy ulicy Limanowskiego na warszawskim Mokotowie. Ciało zostało zauważone we wtorek 24 stycznia przy boisku szkolnym.

Warszawa. Zwłoki młodej kobiety na boisku przy szkole

- Na miejscu pracuje prokurator. Na razie nie znam szczegółowych ustaleń – powiedziała „SE” rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz. Portal dziennika podał nieoficjalnie, że wstępnie śledczy wykluczyli przyczynienie się osób trzecich do śmierci kobiety.

Na miejscu trwały oględziny, pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora oraz technicy kryminalistyki. Serwis Warszawa.naszemiasto.pl podał, że służby o makabrycznym odkryciu zawiadomił przypadkowy przechodzień. Więcej szczegółów wkrótce.

Redakcja poleca

Gdzie szukać pomocy?

Osoby w kryzysie psychicznym lub borykające się z myślami samobójczymi mogą zadzwonić na bezpłatny telefon Centrum Wsparcia - 800 70 2222, który jest czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta. Pomoc można znaleźć także na stronie internetowej 

.

RadioZET.pl/Se.pl/Warszawa.naszemiasto.pl