Obserwuj w Google News

Zabójstwo kobiety, ciało znaleziono nad ranem. Miała ranę ciętą szyi

1 min. czytania
21.11.2023 10:52
Zareaguj Reakcja

W Wieruszowie (woj. łódzkie) w jednym z domów znaleziono ciało kobiety. Ofiara miała ranę ciętą szyi. Policja poszukuje sprawcy zabójstwa.

zabójstwo kobiety w Wieruszowie
fot. Pawel Wodzynski /East News (zdjęcie ilustracyjne)

Ciało kobiety znaleziono w jednym z domów przy ul. Broniewskiego w Wieruszowie. - Po godz. 4 nad ranem mężczyzna zawiadomił policję, że w mieszkaniu - zajmowanym przez kilku obcokrajowców - ujawnił ciało kobiety - przekazał oficer prasowy wieruszowskiej policji asp. Piotr Siemicki.

Ofiara to obywatelka Gruzji. Kobieta miała ranę ciętą szyi. Obecnie trwają czynności operacyjne pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.

Redakcja poleca

Zabójstwo w Wieruszowie. Znaleziono ciało kobiety

Domniemany sprawca zdarzenia uciekł z miejsca zbrodni, ale funkcjonariusze mają jego rysopis. W poszukiwaniu pomaga pies tropiący. W akcji uczestniczą też policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

- Trwają intensywne czynności dla wyjaśnienia okoliczności śmierci pokrzywdzonej. Dla dobra śledztwa aktualnie nie będą udzielane inne informacje - poinformowała w rozmowie z tugazeta.pl Jolanta Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.

Źródło: Radio ZET/ Ewa Bąkowska (PAP)/ tugazeta.pl

Nie przegap