Obserwuj w Google News

Tragedia na drodze. Zginęła kobieta, kolejna osoba jest ciężko ranna. LPR w akcji ratunkowej

1 min. czytania
14.05.2023 09:13
Zareaguj Reakcja

Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Wincentów. Na miejscu zdarzenia lądował w niedzielę śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga była o poranku całkowicie zablokowana.

Wincentów wypadek
fot. NewsLubuski/East News, zdj. ilustracyjne

Tragiczny wypadek w Wincentowie w województwie łódzkim. Do zdarzenia doszło w niedzielę 14 maja około godz. 7 na drodze krajowej nr 74. Strażacy ochotnicy z OSP Rusiec przekazali, że poszkodowanych wyciągano z samochodu po rozcięciu go narzędziami hydraulicznymi.

Wincentów. Tragiczny wypadek na DK 74. LPR w akcji

- W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym zginęła 63-letnia kobieta, druga osoba została ranna. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec LPR, w akcji ratunkowej brały też udział dwa zespoły ratownictwa medycznego i sześć zastępów straży pożarnej - poinformował rzecznik KW PSP w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Redakcja poleca

Droga nr 74 była o poranku całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu występują na odcinku między Wieluniem i Bełchatowem. Według informacji GDDKiA mają potrwać do godziny 10. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Agnieszka Grzelak-Michałowska