Zaginęły matka i córka. Renata i Wiktoria wyszły z domu 13 marca

18.03.2023 17:26

Co się stało z Renatą i Wiktorią Majchrzak? 40-letnia matka oraz jej 19-letnia córka zaginęły kilka dni temu we Wrocławiu. Ich telefony są wyłączone. Policja i rodzina apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Renata i Wiktoria Majchrzak
fot. Fundacja na Tropie im. Janusza Szostaka

40-letnia Renata Majchrzak i 19-letnia Wiktoria Majchrzak są poszukiwane od poniedziałku 13 marca. Matka i córka wyszły z domu przy ulicy Karola Olszewskiego we Wrocławiu-Biskupinie na spotkanie w sprawie pracy. Jak poinformowała Fundacja na Tropie im. Janusza Szostaka, kobiety nie nawiązały kontaktu z bliskimi, ani nie powróciły do miejsca zamieszkania. Ich telefony są nieaktywne. "Istnieje zagrożenie ich zdrowia i życia" – napisano w komunikacie.

Wrocław. Zaginęły Renata i Wiktoria Majchrzak

Wiktoria jest mieszkanką Wrocławia. Ma 175 cm, waży około 55 kg, ma blond włosy i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną grubą kurtkę i białe buty nike air force 1 do kostki.

Mama 19-latki, Renata Majchrzak, ma około 175 cm i jest szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrana była w zielona długa kurtkę i czarne botki. Znaki szczególne to tatuaż korony na prawej dłoni. 

Policja apeluje, by ktokolwiek kto zna miejsce pobytu zaginionych skontaktował się z Komisariatem Policji Wrocław Śródmieście pod numerem telefonu 47 871 43 58 lub Fundacją Na Tropie - 502 226 215.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl