Obserwuj w Google News

Ciężarówka wyleciała z ulicy. Koszmar na drodze, jest ofiara i wielu rannych

1 min. czytania
25.07.2023 22:24
Zareaguj Reakcja

Jedna osoba zginęła, a sześć zostało rannych w wypadku na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Wronowy koło Mogilna (woj. kujawsko-pomorskie). Doszło do zderzenia ciężarówki, busa i auta osobowego. Trasa była wieczorem zablokowana.

Wronowy, wypadek
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER, screen: CMG24.pl/Facebook

Tragiczny wypadek we wsi Wronowy (woj. kujawsko-pomorskie), jak poinformował w lokalnym Radiu PIK podkomisarz Tomasz Bartecki z KPP w Mogilnie, wydarzył się po godzinie 20.

Wronowy. Tragiczny wypadek. Wystrzeliła opona, nie żyje jedna osoba

Policjant przekazał, że według wstępnych ustaleń w ciężarówce wystrzeliła opona. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka fordem. Zginęła jedna osoba.

Redakcja poleca

Do wypadku doszło na odcinku pomiędzy Strzelnem i Koninem. Zderzyły się ciężarówka i bus przewożący 10 osób, a także samochód osobowy. W wypadku rannych zostało sześć osób. Początkowo informowano o dwóch ofiarach, jednak GDDKiA zweryfikowała te doniesienia i przekazała, że zginęła jedna osoba.

Na miejsce zadysponowano dziewięć zastępów straży pożarnej i pięć zespołów ratownictwa medycznego. Droga nr 25 była wieczorem we wtorek zablokowana. Utrudnienia, jak przewidywała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, powinny potrwać do północy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Jerzy Rausz/Radio PIK