,

Zaginiony Konrad nie żyje. W korycie rzeki znaleziono zwłoki

27.03.2023 18:15

Zaginiony 39-letni Konrad z Zamościa nie żyje. Ciało mężczyzny znaleziono w korycie rzeki Łabuńki w miejscowości Bortatycze w województwie lubelskim. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności jego śmierci.

Policja
fot. Damian Klamka/East News

Poszukiwania 39-latka z Zamościa trwały ponad dwa miesiące. Konrad K. po raz ostatni był widziany 20 stycznia w okolicach klubu Broadway w Zamościu. Mężczyzna bawił się na imprezie ze znajomymi. Z lokalu miał wyjść sam.

Zamość. Zwłoki 39-letniego Konrada wyłowiono z rzeki

W poniedziałek 27 marca lubelska policja przekazała tragiczną wiadomość. "Niestety, potwierdziła się jedna z hipotez, którą zakładaliśmy w związku z zaginięciem 39-latka z Zamościa" – czytamy w komunikacie. Zamojscy kryminalni i strażacy ochotnicy z Sułowa przeczesując koryto rzeki Łabuńki, na wysokości miejscowości Bortatycze, odnaleźli ciało mężczyzny.

Pod nadzorem prokuratora na miejscu przeprowadzono oględziny i inne czynności procesowe. – Wstępna identyfikacja potwierdziła, że jest to zaginiony w styczniu bieżącego roku 39-letni mieszkaniec Zamościa – powiedziała asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło. Rodzina Konrada potwierdziła jego tożsamość. Ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. – Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia – poinformowała policjantka.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się