Obserwuj w Google News

Cztery czaszki wysłane w paczce do USA. Makabryczne odkrycie służb

1 min. czytania
03.01.2023 08:53
Zareaguj Reakcja

Cztery ludzkie czaszki odnalazły meksykańskie służby bezpieczeństwa w jednej z paczek wysłanych na Nowy Rok do Stanów Zjednoczonych – poinformowały media.

Czaszki w paczce do USA
fot. screen Guardia Nacional/Facebook

Makabryczne odkrycie służb w Meksyku wyszło na jaw pod koniec 2022 roku. Według portalu Noticias ao Minuto każda z czaszek umieszczonych w tekturowej paczce była owinięta w folię aluminiową.

"Meksykańska Gwardia Narodowa poinformowała, że jej funkcjonariusze zostali wezwani na lotnisko w mieście Queretaro po tym, jak zdjęcie rentgenowskie wykryło dziwne kształty w kartonowym pudełku" – podał portal CBS News.com.

Meksyk. Cztery czaszki w przesyłce w paczce do USA

Z dotychczasowego śledztwa prowadzonego przez meksykańską żandarmerię wynika, że pakunek został wysłany z jednego z najbardziej niebezpiecznych stanów tego kraju – Michoacan, na południowym zachodzie.

Redakcja poleca

Inspektorzy ustalili, że przejęta w oddziale pocztowym na lotnisku w Queretaro paczka z czaszkami miała trafić do miasta Manning w Karolinie Północnej, na wschodzie USA.

Gwardia Narodowa z Meksyku dotychczas nie ustaliła, dlaczego paczka z taką zawartością została wysłana. Żandarmeria odmówiła też podania nazwiska adresata.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Cbsnews.com