Obserwuj w Google News

Makabra w zagrodzie krokodyli. 40 bestii rozszarpało ciało mężczyzny

1 min. czytania
26.05.2023 13:17
Zareaguj Reakcja

72-letni mieszkaniec Kambodży został w piątek pożarty przez 40 krokodyli po tym, gdy wpadł do zagrody gadów na fermie tych zwierząt w mieście Siem Reap w północno-zachodniej części kraju - poinformowała policja.

krokodyle pożarły mężczyznę
fot. Shutterstock

Tragedia na fermie krokodyli w mieście Siem Reap w północno-zachodniej części Kambodży. 72-letni mężczyzna został pożarty przez 40 gadów.

Wspomniany próbował wygonić jednego z krokodyli z klatki, w której samica złożyła jaja. Gad złapał za kij, którego używała ofiara, przez co mężczyzna wpadł do zagrody - relacjonuje agencja AFP. Następnie na ofiarę rzuciły się pozostałe zwierzęta, zabiły go i rozszarpały jego ciało - przekazał lokalny komendant policji Mey Savry.

Redakcja poleca

W 2019 roku dwuletnia dziewczynka została zjedzona przez kilka krokodyli, również na fermie tych gadów położonej w Siem Reap - przypomina AFP. W pobliżu tej turystycznej miejscowości, będącej bramą do ruin starożytnego miasta Angkor założono kilka ferm krokodyli.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ PAP/ AFP