Obserwuj w Google News

Eksplozja w centrum Paryża. Kilka budynków w ogniu, jest wielu rannych

1 min. czytania
21.06.2023 18:41
Zareaguj Reakcja

Wybuch gazu w centrum Paryża. Po eksplozji zapaliło się kilka budynków. Szesnaście osób zostało rannych, z których siedem jest w stanie ciężkim - przekazała prefektura paryskiej policji.

wybuch w paryżu
fot. PAP

Wybuch gazu w Paryżu. Przedstawiciel policji powiedział agencji Reutera, że fasada jednego z gmachów runęła na ulicę. Na miejscu wypadku przebywa już wielu strażaków i policjantów.

- Cała fasada budynku się zawaliła - powiedział BFMTV jeden ze świadków zdarzenia. - Nigdy nie słyszałem takiego huku w całym życiu - relacjonowała inna osoba.

Redakcja poleca

Paryż. Wybuch gazu. "Nigdy nie słyszałem takiego huku"

Minister spraw wewnętrznych Francji Gerald Darmanin poinformował, że pożar wybuchł na ulicy Saint-Jacques w V dzielnicy Paryża. Szesnaście osób zostało rannych, z których siedem jest w stanie ciężkim - przekazała prefektura paryskiej policji.

Policja prosi mieszkańców, aby unikali zagrożonej okolicy. Na miejsce wybuchu udała się mer Paryża Anne Hidalgo. Policja paryska powiadomiła, że trwa sprawdzanie okoliczności zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ PAP/ BGMTV/ Twitter