Obserwuj w Google News

Próba porwania przez okienko drive-thru. Policja publikuje dramatyczne nagranie

2 min. czytania
18.01.2023 17:20
Zareaguj Reakcja

Policja z Auburn w amerykańskim stanie Waszyngton zatrzymała mężczyznę, który próbował porwać pracownicę restauracji drive-thru. Wcześniej służby opublikowały nagranie, pokazujące przebieg incydentu.

Auburn
fot. Twitter/Auburn WA Police Department (screen)

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 16 stycznia nad ranem w mieście Auburn w amerykańskim stanie Waszyngton. Lokalna policja opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z incydentu.

USA. Policja pokazała nagranie z próby porwania przez okienko drive-thru

Widać na nim, jak kierowca, który podjechał pod jedną z restauracji typu drive-thru (usługa, w której klient zostaje obsłużony przez okienko, bez konieczności opuszczania samochodu), w pewnym momencie chwyta sprzedawczynię za nadgarstek i próbuje ją wciągnąć do samochodu.

Kobiecie na szczęście udało się odeprzeć atak napastnika, który po nieudanej próbie porwania gwałtownie odjechał spod lokalu. W końcówce filmiku widać było również plik banknotów, który wypadł ekspedientce z rąk. Policja prosiła o pomoc w poszukiwaniach agresora.

Redakcja poleca

Jak podała we wtorek stacja ABC News, mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Policja podziękowała za "niesamowite wsparcie ze strony lokalnej społeczności". Jej rzecznik Colby Crossley mówił też o licznych wskazówkach i dowodach poszlakowych, jakie znaleziono w domu podejrzanego, którego tożsamości nie upubliczniono. 

- Wiele osób dzwoniło, mówiąc, że znają tę osobę i są w stanie podać jej nazwisko - przyznał Crossley, cytowany przez ABC News. Stacja potwierdziła też, że funkcjonariusze znaleźli część obciążających mężczyznę dowodów w jego samochodzie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Twitter/ABC News