Obserwuj w Google News

Zwłoki nastolatki znaleziono na szkolnym boisku. "Dzieci myślały, że śpi"

1 min. czytania
22.05.2023 21:38
Zareaguj Reakcja

Uczniowie szkoły podstawowej w Recklinghausen (Nadrenia Północna-Westfalia) znaleźli w poniedziałek rano zwłoki 19-latki na terenie boiska. Sprawą zajmuje się wydział zabójstw.

policja
fot. Ren Pengfei/Xinhua News/East News (zdj. ilustracyjne)

Policja otrzymała zgłoszenie w poniedziałek tuż po godzinie 7 rano. Śledztwo w tej sprawie prowadzi wydział zabójstw – dowiedział się portal dziennika „Bild”. Śledczy poinformowali, że ustalono tożsamość kobiety, a także zatrzymano w sprawie 17-latka.

Niemcy. Zwłoki 19-latki w szkole podstawowej

„Dzieci początkowo były przekonane, że kobieta po prostu śpi. Przybyli na miejsce ratownicy stwierdzili zgon” – opisuje „Bild”. Lekcje zostały odwołane, a uczniów objęto opieką psychologiczną.

Technicy kryminalistyczni zabezpieczyli ślady. Miejsce tragedii oddzielono policyjną taśmą ostrzegawczą i parawanem. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Policja na razie nie skomentowała przyczyn śmierci.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/"Bild"