Obserwuj w Google News

"Nasi posłowie złożyli auto-donosy. Kolega Braun zrobił doniesienie do ABW"

1 min. czytania
22.04.2023 08:00
Zareaguj Reakcja

- Jeśli Prokuratura ma się kimkolwiek zająć, to tą podkomisją, która mając wiedzę, że nie było materiałów wybuchowych, wykorzystuje to politycznie. Oni wprowadzają w błąd polskie społeczeństwo - mówił w programie "6. Dzień Tygodnia w Radiu ZET" poseł KO Dariusz Joński.

6. Dzień Tygodnia w Radiu ZET
fot. Radio ZET

- Jeżeli są materiały wybuchowe i to trzy różne na szczątkach samolotu, to znaczy, że nastąpił wybuch, a nie była to katastrofa lotnicza - mówił Ryszard Czarnecki z PiS. - Mamy do czynienia w państwie polskim z czymś, co kilka lat temu zostało nazwane tupolewizmem, czyli zbrodniczą niefrasobliwością - komentował Robert Winnicki z Konfederacji.

Goście Andrzeja Stankiewicza rozmawiali także o komisji, która ma zbadać rosyjskie wpływy na decyzje polskich polityków. - Nasi posłowie złożyli auto-donosy. Kolega Braun zrobił doniesienie do ABW i Prokuratury, żeby zbadali te doniesienia - powiedział Robert Winnicki. - PiS ma wszystkie instrumenty, które powinny takie zachowania ujawnić. Chyba, że służby są już tak upolitycznione i zajęte inwigilowaniem opozycji, że po prostu nie mają mocy przerobowych - mówiła Urszula Pasławska z PSL.

RadioZET.pl