Zamknij

BOR spotka się z amerykańskim Secret Service. Będą rozmawiać o bezpieczeństwie Trumpa

Redakcja
27.06.2017 14:27
BOR spotka się z amerykańskim Secret Service. Będą rozmawiać o bezpieczeństwie Trumpa
fot. Archiwum Radia ZET

Spotkanie organizacyjne przedstawicieli Biura Ochrony Rządu oraz United States Secret Service w sprawie zabezpieczenia wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce, podczas Szczytu Trójmorza odbyło się we wtorek w siedzibie BOR w Warszawie - poinformowało PAP biuro prasowe BOR.

Podkreślono, że lipcowa operacja to kompleksowe przedsięwzięcie, które wymaga ścisłej kooperacji służb ochronnych oraz wieloetapowych przygotowań.

Zobacz także

- Koledzy z Secret Service podziękowali funkcjonariuszom BOR za dotychczasową współpracę realizowaną na wysokim poziomie. Po omówieniu zagadnień będących przedmiotem odprawy zadaniowej bardzo dobrze ocenili przedstawione założenia ochronne - podało biuro na Facebooku.

Zagłosuj

Czy Trump to dobry prezydent dla USA?

Liczba głosów:

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump odwiedzi Polskę na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy. W Warszawie będzie przebywał od 5 lipca wieczorem do 6 lipca. Prezydent podczas wizyty w naszym kraju weźmie również udział jako gość honorowy w szczycie inicjatywy Trójmorza, podczas którego przeprowadzi rozmowy z przywódcami państw regionu.

RadioZET.pl/pap/maal