Jaki mógł być gwiazdą telewizji? To zdjęcie nowym hitem sieci!

Redakcja
01.05.2018 13:25
Jaki
fot. PAP

Pogromca warszawskiej reprywatyzacji, być może przyszły prezydent stolicy. A kiedyś? Okazuje się, że Patryk Jaki przez chwilę widział siebie w zupełnie innej roli. 

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy to obecnie jeden z najczęściej obecnych w mediach polityków. Okazuje się jednak, że już wcześniej mógł w nich występować, ale...po drugiej stronie.

Casting w TVP

Dziennikarz portalu Na Temat Michał Gąsior opublikował na swoim profilu na Twitterze dwa archiwalne zdjęcia sprzed kilkunastu lat. Na obydwu widać Jakiego, dużo młodszego niż obecnie, w nietypowych dla siebie rolach.

Pierwsze z nich przedstawia obecnego posła Solidarnej Polski na...castingu na prezenterów TVP. Ubrany w białą kraciastą koszulę zdaje się prezentować dość pewnie:

"Znalezione. Patryk Jaki w 2004 roku podczas castingu na prezenterów TVP. A mógł być drugim Rachoniem" - konstatuje Gąsior.

Na drugiej fotografii widać Jakiego wraz kolegami z organizacji Młodzi Konserwatyści z Opola. W 5-osobowej grupie jadą pociągiem na Białoruś, aby obserwować odbywające się tam wybory:

RadioZET.pl/Twitter/MP