Zamknij

Ciało 48-latka nie miało ręki i głowy. Makabryczne odkrycie w Młotkowicach

25.11.2020 17:19
rozczłonkowane zwłoki
fot. Facebook: OSP Młotkowice

W miejscowości Młotkowice w powiecie koneckim znaleziono rozczłonkowane ciało 48-letniego mężczyzny. Wiadomo, że od kilku dni nie kontaktował się on ze swoją rodziną. Domu, w którym dokonano makabrycznego odkrycia, pilnował pies amstaff.

Zwłoki 48-letniego mężczyzny znaleziono w jednym z domów w miejscowości Młotkowice w powiecie koneckim. We wtorek 24 listopada po godzinie 21.00 rodzina 48-latka poinformowała policjantów, że od kilku dni nie ma z nim kontaktu. Natomiast wejście do jego domu jest niemożliwe, ponieważ po posesji biega pies.

"Pies nie był agresywny, strażakom udało się go przeprowadzić i zamknąć w jednym z pomieszczeń domu. W kolejnym pomieszczeniu strażacy razem z policjantami znaleźli ciało poszukiwanego 48-latka" – powiedział PAP Mariusz Czapelski, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.

Makabryczne odkrycie w Młotkowicach. Znaleziono rozczłonkowane ciało 48-latka

Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Końskich przekazała, że ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Zobacz także

"Policjanci ujawnili niekompletne ciało mężczyzny znajdujące się w stanie głębokiego rozkładu. Na miejscu wykonano szczegółowe oględziny z udziałem biegłego i patomorfologa. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, które odpowie na pytanie co było przyczyną zgonu mężczyzny" – dodała.

Ciało mężczyzny nie miało ręki i głowy. Przeszukano teren w pobliżu, ale części ciała nigdzie nie znaleziono.

RadioZET.pl/ PAP/ OSP Młotkowice