Zamknij

Odciął Polce głowę siekierą. Makabryczna zbrodnia w Irlandii

Redakcja
09.01.2019 13:11
zamordowana Polka irlandia ardee
fot. Twitter screen

Dramatyczne odkrycie w Irlandii. W jednym z domów znaleziono pozbawione głowy zwłoki 57-letniej Polki. Głównym podejrzanym o zabójstwo jest syn kobiety.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Policja z irlandzkiego Ardee w hrabstwie Louth poinformowała o zatrzymaniu 32-letniego mężczyzny, który może być związany ze śmiercią mieszkającej w Irlandii matki, 57-letniej Elżbiety P. - Aresztowaliśmy jedną osobę i nie szukamy nikogo innego - poinformował w rozmowie z "The Irish Times" jeden z prowadzących śledztwo funkcjonariuszy.

Zobacz także

Policja otrzymała zgłoszenie w sprawie we wtorek po godzinie 11. Służby zaalarmowali sąsiedzi kobiety, których zaniepokoiły krzyki dochodzące z jej mieszkania. Wcześniej Polka nie pojawiła się na umówionym spotkaniu.

Po przybyciu pod wskazany adres policjanci znaleźli pozbawione głowy zwłoki 57-letniej Polki. Miejsce zbrodni opisali jako „makabryczne”. Jak podaje „The Irish Times”, po przeszukaniu domu policja zabezpieczyła siekierę będącą narzędziem zbrodni.

Polka pochodziła z Wielkopolski

Zamordowana Polka od 10 lat mieszkała w Irlandii. W chwili zbrodni jej mąż był w pracy, a córka w Polsce. Z ustaleń portalu „Września Nasze Miasto” wynika, że ofiara pochodziła z Wielkopolski. Śledztwo w sprawie jest w toku.

Zobacz także

RadioZET.pl/The Irish Times/Września Nasze Miasto/MK