Obserwuj w Google News

Popularny alkohol wycofany ze sklepów. ​GIS wydał ostrzeżenie

1 min. czytania
18.08.2022 19:54
Zareaguj Reakcja

Lubelska Cytrynówka w butelkach 100 ml została wycofana ze sklepów – poinformował w czwartek Główny Inspektorat Sanitarny. Powodem jest możliwość zanieczyszczenia produktu fragmentami szkła.

Lubelska wódka
fot. Stanislaw Kusiak/East News

GIS w ramach ostrzeżenia publicznego dotyczącego żywności podał, że wycofane zostały partie od L19922010915 do L19922011000, których producentem jest STOCK Polska Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 6, 20-402 Lublin.

Lubelska Cytrynówka wycofana ze sklepów

Główny Inspektorat Sanitarny został poinformowany przez producenta, że w związku z informacją otrzymaną od klienta o obecności fragmentu szkła w produkcie, firma postanowiła wycofać określone partie produktu Lubelska Cytrynówka 100 ml.

Redakcja poleca

Sanepid przekazał też, że po otrzymaniu informacji spółka przeprowadziła pilne postępowanie wyjaśniające, w wyniku którego zarząd spółki podjął decyzję o natychmiastowym wycofaniu z rynku produktu pochodzącego z określonych partii. Organy inspekcji monitorują proces wycofania produktu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/GIS