Obserwuj w Google News

Ofiary śmiertelne po zderzeniu tira z busem. Strażacy musieli rozciąć karoserię

1 min. czytania
23.10.2022 11:30
Zareaguj Reakcja

Tragiczny wypadek na wysokości miejscowości Andrzejów Duranowski koło Sochaczewa (Mazowsze). Trzy osoby zginęły w wyniku zderzenia ciężarówki z busem na drodze krajowej nr 50 – poinformowały służby.

Wypadek na DK50 koło Sochaczewa
fot. OSP Wyczółki

Do śmiertelnego wypadku doszło około 9 rano na drodze krajowej nr 50 koło Andrzejowa Duranowskiego. Samochód ciężarowy zderzył się z busem, którym podróżowały cztery osoby. Trzej pasażerowie busa nie żyją. Dwaj zginęli na miejscu. Trzeci z bardzo poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, jednak nie udało się go uratować.

Redakcja poleca

Wypadek na DK50 koło Sochaczewa. Trzy osoby nie żyją

– W momencie dojazdu strażaków na miejsce zdarzenia trzy osoby będące w busie pozostawały nieprzytomne, w tym dwie bez funkcji życiowych – poinformował oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie st. kpt. Rafał Krupa.

Jak dodał, strażacy musieli rozciąć karoserię busa, aby można było umożliwić działania zespołowi ratownictwa medycznego. Kierowca busa przebywa w szpitalu, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Natomiast prowadzący samochód ciężarowy nie odniósł poważnych obrażeń. Badania obu kierowców nie wykazały obecności alkoholu w ich organizmach.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP