Obserwuj w Google News

Znaleziono ciała czterech osób. Wśród nich dzieci w wieku 6 i 9 lat

1 min. czytania
21.10.2022 14:46
Zareaguj Reakcja

Ciała czterech osób odnaleziono w piątek w mieszkaniu przy ul. św. Marcina w Tarnowie. - Strażacy wyważali drzwi, siłowo wchodzili do mieszkania. W środku ujawniono zwłoki czterech osób, dwóch osób dorosłych oraz dzieci w wieku 6 i 9 lat - poinformował RadioZET.pl asp. sztab. Paweł Klimek z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Na miejscu rozpoczęła się akcja dochodzeniowa policji i prokuratora.

Zwłoki 4 osób w mieszkaniu w Tarnowie
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Zwłoki czterech osób znalazły służby w piątek 21 października w jednym z mieszkań w Tarnowie. - Ciała dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci w wieku 6 i 9 lat odnaleziono w domu przy ul. świętego Marcina w Tarnowie – powiedział nam asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

W mediach pojawiły się również doniesienia o tym, że trzy z czterech ofiar miały ślady po ranach ciętych na szyi. Oficer prasowy tarnowskiej policji nie mógł potwierdzić nam po południu tej kwestii.

 Tragedia w Tarnowie. "Wszystko wskazuje na zabójstwo"

Policjant dodał, że obecnie jest za wcześnie, by stawiać w tej sprawie jakiekolwiek tezy, niemniej "wszystko wskazuje na zbrodnię". - Nie potrafię powiedzieć czy osoby zamieszkałe pod tym adresem na stałe to ofiary. Potwierdzam, że do budynku służby weszły w sposób siłowy – dodał rzecznik tarnowskiej policji.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl