Robił wędlinę, chwilę później już nie żył. Nagła śmierć 40-latka

14.03.2023 16:35

40-letni mężczyzna zmarł w czasie pracy w Kaźmierzu w Wielkopolsce. Jak podał portal Wronki - Nasze Miasto, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

Karetka - zdj. ilustracyjne
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Lokalne media poinformowały we wtorek o śmierci 40-letniego mężczyzny w Kaźmierzu niedaleko Szamotuł. Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach asp. Sandra Chuda potwierdziła w rozmowie z portalem Wronki – Nasze Miasto, że 40-latek nie żyje.

Kaźmierz. 40-latek śmiertelnie porażony prądem

Jak przekazała policjantka, 40-letni mieszkaniec Otorowa został porażony prądem w trakcie wyrobu wędlin. Mężczyznę reanimowali strażacy, a później ratownicy medyczni. Niestety, poszkodowany zmarł na miejscu.  

Postępowanie w sprawie śmierci mężczyzny prowadzi Komenda Powiatowej Policji w Szamotułach pod nadzorem miejscowej prokuratury rejonowej. Policjanci przesłuchali świadków i dokonali oględzin miejsca zdarzenia. Ciało zostanie poddane sekcji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Wronki - Nasze Miasto