Obserwuj w Google News

Koszmarny wypadek 14-latka. Quad uderzył w drzewo, chłopiec zginął na miejscu

1 min. czytania
24.09.2023 15:36
Zareaguj Reakcja

Około godziny 12 w niedzielę doszło do makabrycznego wypadku. 14-latek stracił panowanie nad quadem i uderzył w drzewo. Policjanci z miejscowości Kartuzy informują, że chłopiec zginął na miejscu. Jego pasażer, również 14-latek, wyszedł z wybadku bez obrażeń. 

Koszmar na Kaszubach
fot. Marek BAZAK/East News

W niedzielne popołudnie na trasie Cieszenie-Bukowo w pobliżu miejscowości Kartuzy na Kaszubach doszło do tragicznego wypadku. Jak informuje portal kartuzy.info, 14-latek jadący quadem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.  Chłopiec zginął na miejscu.

Kartuzy. 14-latek zginął na quadzie

Mł. asp. Karolina Jędrzejczak z kartuskiej komendy przekazała: - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dwóch 14-latków, jadąc quadem drogą leśną uderzyło w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca poniósł śmierć na miejscu. 

Redakcja poleca

Drugi z 14-latków, który podróżował na siedzeniu pasażera nie doznał żadnych obrażeń. Jędrzejczak dodała, że na miejscu pod nadzorem prokuratury pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady i wykonują oględziny w celu wyjaśnienia dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Nie przegap